| Meruna13 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare legata de un joc, first person shooter, mai exact numele lui...
Din pacate nu stiu anul exact dar sunt sigura ca e destul de vechi posibil inceputul anilor 2000 ( sau poate ma insel si e mai nou dar nu cred ca e dupa 2009 )
Stiu doar ca la inceputul jocului/rundei/meciului, coborai dintr-un elicopter, baza ta fiind intr-un desert ( gen asteptai putin in acel elicopter in timp ce acesta se apropia de pamant si erai pregatit de coborare. intelegi voi )... si mai stiu cum arata acea harta mica din coltul ecranului : oamenii erau marcati cu ' X ', echipa ta fiind cu verde, inamicii cu rosu si daca cineva murea x ul devenea gri... si dupa aia incepea batalia care cred ( doar cred) ca era in stil TDM ( team deathmatch ) si mai mentionez o data ca era FPS
p.s : pictograma jocului stiu ca avea ceva triunghi cum sunt alea de avertizare daca nu ma insel
Stiti cumva ce joc era?

2 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Delta Force? Sunt mai multe de prin 1998 pana prin 2009.

| theosinc911964rsr a răspuns:

Medal of honor?