| Tudy000 a întrebat:

Ok, m-a luat si pe mine nostalgia de un joc vechi cam din perioada 2007-2009, probabil gresesc si asta dar poate ma ajutati din descriere. Jocul e super SF dar si steam punk pe alocuri, e shooter nu mai stiu daca 1st sau 3rd person dar ajung si acolo, esti cu un tip care are un costum super misto care are si jet pack si poti zbura super tare in anumite locuri ale jocului, inamicii si ei unii zboara, altii zboara cu niste OZN-uri super smechere pe care le poti conduce si tu daca te urci din zbor pe una si scoti pilotul din ea, ar fi trebuit sa aiba si continuare jocul dar nu au mai facut creatorii...
P.S cand zbori e 3rd person jocul si imi mai amintesc controlul in timpul zborului pe vremea aia mi se parea greu de tot parca era portat de pe consola jocul.

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Prea putine detalii...

| Tudy000 explică (pentru lpavel):

Te ajut eu, Dark Void, in seara aia am cautat pe liste si am dat de el dupa vreo 40 de minute, am gresit putin si anii, lansat ianuarie 2010.

1 răspuns: