| Iuliananico a întrebat:

Bunahappy Am si eu o intrebare...pe jocul acela lady popular cum poti afla parola daca ai uitat-o (am uitat-o din greseala nu stiu cum am putut da in fine) cum pot sami recuperez contul? tineam ff mult la el si dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| geany11 a răspuns:

Pai la inceput cand sa-ti faci contul ai pus un email trebuie sa-l sti pe ala si apoi dai la.am uitat parola... putin mai jos de unde scrie sa-ti pui numele si parola...si scrii acolo email-ul si iti trimi pe yahoo un mesaj cu numele si parola