| freakkidooo a întrebat:

Am si eu o nelamurire. Am incercat sa imi instalez Sims 2, il instalez corect si la gata cand sa intru in joc imi spune ca jocul nu e compatibil cu sistemul meu de operare ( folosesc windows 7 ). Ce trebuie sa fac sa imi mearga jocul? Dau fundita happy

1 răspuns:
| Ch33ri0s a răspuns:

Pai faza e ca sims 2 nu e asa nou jocu sh s`ar putea sa nu mearga pe windows 7...Citeshte in "Read me" ca scrie acolo sistemul de operare cu care e compatibilwinking