| NeveR_3894 a întrebat:

am si eu o problema cu pc-ul! cand intru in dekstop imaginea e alb negru. ori unde asi intra totul se vede alb negru(din monitor nu are cum sa fie pentru ca am crezut asta la inceput dar avand 2 monitoare l-am inlocuit cu cel vechi si tot lafe se vedea). chestia e ca atunci cand intru in dekstop imaginea e colora dar dupa cateva secunde ea devine alb-negru iar cand se incarca windows-ul la inceput, tot color arata. plzz daca stiti dati-mi un sfat. dau funtita celui care stie

1 răspuns:
| kupidon a răspuns:

Sall cred ca ai instalat windows genue cam asa ceva se numeste si iti scrie mic in dreapta negru...la cateva minute sau cand restartezi calcul iti dispare poza si iti apare tot ecranu negru.il poti face ca inainte decat sa instalezi programu acesta http://download.info-heaven.ro/......2/pagina-0 sa iti dezinstaleze windows'ul acela si va fi ca inainte daca iti mai va face la fel vreodata instalezi tot programu acesta... funda?