| ionutz70 a întrebat:

Am o problema grava ieri m-am jucat cam 10 minute la calculator si dintr-o data mi s-a blocat si dupa ce i-am dat restart nu se mai vedea la monitor azi am reusit sa intru in el dar se vede imaginea foarte marita si nu stiu ce sa fac am sa las un link :

http://img696.imageshack.us/img696/6760/sssspn.png

Care imi zice ce pot sa fac sa se vada normal dau funda! plzz ajutati-ma

1 răspuns:
| Eschimoasa a răspuns:

Buna,

Incerca sa mai dai un restart si sa pornesti programul antivirus sa-ti verifice calculatorul.

Întrebări recente