| lethall a întrebat:

Am si eu o problema cu procesorul un INtel dual core de 2. 2GHz. DE la o vreme mege foarte greu ajunge pana si la 100% si nu am aproape nimic deschis decat programe necesare skype u torennt si chrome de ex si merge foarte greu. Precizez i-am schimbat pasta conductoare si l-am curatat temperatura medie la procesor 30 grade C. Stie cineva dc merge asa?

2 răspunsuri:
| lethall explică:

Idea e ca l-am schimbat o data din cauza asta si nimic

| Silvan1990 a răspuns:

Pai tot ce trebuie sa faci e o schimbare de windows, ai luat niste virusi care iti mananca pc si de aia procesorul e folosit la 100% fara sa ai nimic deschis.
Schimba win, si apoi ai sa vezi ca imi dai fundawinking