| MaisonRR a întrebat:

Pentru cei care au acest procesor/cei care cunosc.
Cam cat este temperatura medie IDLE si Maxima pentru. "AMD Athlon II X2 250 Dual Core" Please Reply. La mine merge cu 36*Grade celsius in IDLE.(Cooler si pasta termal sunt din Stoc- au venit odata cu procesorul)

2 răspunsuri:
| Me2 a răspuns:

36 c in idle, e bine, da-i bataie
Am vazut la multi, amd phenom 965 care stau in idle la 50 de grade cu cooler stock la 1.500-2000 rotatii, infernal de galagios msi in load ajunge usor la 65-70 C
Deci, e bine 36 c idle, daca ai cumpara si un cooler nou +pasta buna, ar sta in 20-25 C

| servicestorepc a răspuns:

Pentru un procesor amd este super ok avand in vedere ca un amd sta in idle la 50grade:D deci e perfect pentru tine.

Ti s-a stricat laptopul, calculatorul, televizorul sau alt echipament? nu te ingrijora, contacteaza-ne si noi ti-l vom repara. www.storepc.ro