| mafai a întrebat:

Buna am si eu o problema.De o luna a inceput sa mi se blocheze pc-ul din ce in ce mai greu.Jocurile mi se blocheaza ffff tare.Mai demult nu mi se bloca deloc, dar acum nu mai stiu ce sa fac.
Cine stie cum sa fac sa nu mi se mai blocheze?
Dau FUNDAAAAAAAA!

4 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Reformateaza-l, asa stii sigur ca va merge

| mafai explică (pentru whatevernvm):

L-am formatat de 2 ori

| dannyel86 a răspuns:

Cauzele pot fi multiple, ce tin atat de software (virusi, erori mari care cer reinstalare Windows), cat si de hardware (trebuie curatat de praf din cand in cand). Da o scanare cu un antivirus bun, ca sa excluzi o posibila infectare a sistemului.

| mafai explică (pentru dannyel86):

Am facut toate astea si tot nu merge...