| mafai a întrebat:

Buna am si eu o problema.De o luna a inceput sa mi se blocheze pc-ul din ce in ce mai greu.Jocurile mi se blocheaza ffff tare.Mai demult nu mi se bloca deloc, dar acum nu mai stiu ce sa fac.straight face
Cine stie cum sa fac sa nu mi se mai blocheze?
Am placa video 128
procesorul de 3.06
si 384 ram(placa ii incorporata)N-am mai avut probleme pana acum.

2 răspunsuri:
| Luuluu a răspuns:

Cred ca ai mici ''vizitatori'' prin calculator ce consta in virusi laughing Nu ma pricep prea bine la calculatoare insa si mie mi se blocau acum cateva luni calculatorul si jocurile si... si tot. A trebuit sa schimb placa video si am reinstalat tot ce se putea prin el. Eh, nu stiu daca era nevoie sa schimb si placa video dar a meritat efortul. Acum nu am probleme cu el.

| mafai explică (pentru Luuluu):

Faza e ca nu mi so mai blocat niciodata.Si n-are virusi ca azi am instalat windowsul din nou si tot greu mergestraight face