| mafai a întrebat:

Buna am si eu o problema.De o luna a inceput sa mi se blocheze pc-ul din ce in ce mai greu.Jocurile mi se blocheaza ffff tare.Mai demult nu mi se bloca deloc, dar acum nu mai stiu ce sa fac.
Cine stie cum sa fac sa nu mi se mai blocheze?
Am placa video 128
procesorul de 3.06
si 384 ram(placa ii incorporata)N-am mai avut probleme pana acum.

5 răspunsuri:
| LDCCristi a răspuns:

Pai e batran si mai tuseste si el sau moare de cald. Upgradeaza-l si tu inoiestel si tu cu ram macar 512 gb.Sau poate e bonlav cu virusi.

| Sarius1994 a răspuns:

1. curata-l de praf
2. mai foloseste si tu ainti-virusul ca nu te doare mana
3. se blocheaza la jocurii? pai cu 128 e de asteptat suntem in 2014 pc tau are cel putin 8 ani daca nu mai mult
4. arunca pc pe geam si ia-ti unu mai de Doamne ajuta cu 800 de lei tot iti cumperi ceva mai bun decat 128 macar 1 gb

| mafai explică (pentru Sarius1994):

Mane nu mi so mai blocat niciodata chiar daca e praf.Si n-are virusi ca azi am instalat windowsulstraight face
Si are 6 anibig grin

| Sarius1994 a răspuns (pentru mafai):

"Mane" si 1 an e deja "expirat" + noi habar nu avem ce joci tu acolo,+ daca se tot blocheaza inseamna ca e de la placa video adica e "expirat deja"

| mafai explică (pentru Sarius1994):

Mane metinul mergea perfect acum se blocheaza fff tare