| AdySnaP a întrebat:

Buna am si eu o problema la yahoo messenger cand dau viev conversation history imi incarca intruna adica nu-mi arata arhiva imi apare loading si imi arata ca incarca, l-am lasat 3 ore si degeaba.Chiar am nevoie de o conversatie de acu 2 zile mentionez am yahoo ultima versiune 11 si il am de jumate de an (nu am mai intrat in history pana acum + e setat de cand l-am instalat sa salveze toate conversatile si am verificat tot e setat sa salveze conversatile)

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in Yahoo Mail - http://us.mg4.mail.yahoo.com/neo/launch?rand=7qcc7sqhko45f la Conversations -> si le gasesti acolo fara sa mai stai sa se incarce history.