| MariusCosmiNn a întrebat:

am si eu o problema, luni mi s-au blocat simultan 3 id`uri de mess pe care le detineam, iar a2a zii imi aparea parola gresita,, de atunci mi-am mai facut 2 id-uri care la fel imi apar dupa o zi pe alta ca am gresit parola,

Astept un raspuns urgent!

FUndaaaa,

1 răspuns:
| RecKinul a răspuns:

Daca nu esti uituc de felul tau asfel incat cineva sa-ti uiti parola exista o singura explicatie: cineva i-ti afla parolele. Incearca sa resetezi parola folosind intrebarile secrete dand clic pe,, am uitat parola,,.O alta posibilitate este ca cineva sa-ti fi instalat in propiul tau PC un Keylogger(vezi pe googla ce inseamna) program cu care i-ti poate afla parola si sa-ti contului tau. Asta e singura posibilitate daca tu crezi ca ai tastat parola gresita. Nimeni nu-ti poate schimba parola decat daca i-ti afla parola. Scaneaza-ti PC-ul cu un antispyware.