| maryusyk1705 a întrebat:

am si eu o problema, luni mi s-au blocat simultan 3 id`uri de mess pe care le detineam, iar a2a zii imi aparea parola gresita,, de atunci mi-am mai facut 2 id-uri care la fel imi apar dupa o zi pe alta ca am gresit parola,
Astept un raspuns urgent!

FUndaaaa,

1 răspuns:
| RecKinul a răspuns:

Scaneaza-ti PC-ul cu un antivirus nou updatat. Incear sa folosesti intrebarile secrete pentru a-ti reseta parola(clic pe am uitat parola). Exista posibilitatea sa ai instalat in PC-ul tau un Keylogger (mic program care inregistreaza tot ce tastezi, inclusiv parole si poate fi accesat de cel care ti la instalat pentru a-ti afla parola). Vezii pe google ce inseamna programe spy, ce fac acestea si cum pot fi inlaturate