| wiliamss422 a întrebat:

Am o problema. mai de mult am avut un cont wiliamss433 pe metin 2 RO si am dat contul' si parola cuiva ca sa imi bage lucruri pe el. si mi-o schimbat parola . si nu mi-o mai dadea inapoi . atunci am sters metin 2 ro din calculator si peste cateva luni l-am instalat din nou si mi-am facut alt cont. si cand sa bag contul' la metin2 ro imi scria: CONTUL ESTE BLOCAT . De ce? am nevoie URGENT de raspuns. Funda :X

Răspuns Câştigător
| MPIPDP a răspuns:

1. Te-o furat!
2. O folosit hack sau a injurat GM-ul!
3. GM-ul i-a dat ban!
4. Normal ca ai contul blocat!
5. Pana in anul 2020!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoria este gresita.Nu are legatura intrebarea cu Dragoste si sex.

| wiliamss422 explică (pentru anonim_4396):

"Scuze de categorie" imi raspunzi te rog?