| Eastwood a întrebat:

am o problema cu idul de mess. Imi scrie ca am parola gresita si e blocat pana maine pentru ca am gresit intrebarile de la inceput cand am facut idul. Cum le-as putea afla?

Răspuns Câştigător
| vrelian a răspuns:

Probabil cind ai pus parola ai gresit de mai multe ori, sau daca nu ai mai folosit de mult messu sau daca doar acum ai facut id tea intrebat sa raspunzi la chestiile alea de siguranta.si cred ca ai gresit de vrei 3 ori si gata teau blocat cred ca vreo 12 ore.dar acum dupa 12 ore daca vei incerca sa intri la fel iti va pune iar acele intrebari. daca nu stii sa raspunzi la fel te va bloca iara.deci nu mai ai ce face.trebuie sa stii sa raspunzi corect la intrebari pentru ca tu leai scris acolo. daca nu le mai stii atunci fa-ti alta adresa ca nu o sa mai poti recupera.ori ar mai fi o posibilitate dar nu stiu daca rezolvi ceva, sa le scrii celor de la yahoo.incearca si asa si daca tot nu vrea atunci alta adresa.numai bine

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat