| mariaalyna95 a întrebat:

Buna,am si eu o problema...toate contactele pe care le aveam in lista de messenger imi apar cu add si ignore,daca incerc sa le dau add imi da o eroare iar daca apas pe Ctrl+f nu imi apar contactele care sunt online, ultima data cand am vorbit de pe id a fost aseara.Am tot incercat sa dezinstalez si sa instalez mai multe versiuni de messenger dar fara rezultat.Va rog sa ma ajutati.Multumesc!

1 răspuns:
| PeriYT a răspuns:

Este un virus! Nu ai ce face! Va trebui sa vorbesti de pe email yahoo! Asa are si un prieten de al meu! Reinstaleaza windowsu!