| Sweety998 a întrebat:

Deci am o mica problema... Contactele pe care le aveam in lista de messenger imi apareau la contactele din telefon * am un Ace Plus * si o verisoara de-a mea a umblat pe telefon si le-a sters si acum nu imi mai apar si id-urile alea, nu le mai am nici macar in lista adica imi apar dar nu imi apare daca sunt online si imi apare ca atunci cand ai un id sters dar nu in lista de ignor x_x Cum pot sa le recuperez? cand incerc sa bag iar id-urile nu merge straight face

1 răspuns:
| caty165 a răspuns:

Eu tot am patit asa si l-am dus la un reparator si a rezolvat problema