| Elenaa9504 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati.Am incercat sa imi instalez yahoo messenger dar de fiecare data la instalare imi da eroare gen c/program files/yahoo/yahoomessenger. exe. Lam instalat si reinstalat de n ori dar tot nu merge.Plus faptul ca am incercat si alte versiuni. dar tot nu merge.Stie careva cum sa rezolv problema?

2 răspunsuri:
| Slavian a răspuns:

S-ar putea sa fie anti-virusul atacand acest fisier. Dezinstaleaza anti-virusul si incearca sa instalezi altul.

| Elenaa9504 explică:

Nu am anti'virus, Deci nu cred ca este asta problema.Alte raspunsuri, va rog