| Stavros a întrebat:

Am si eu un sv de cs... dar nu prea am playeri pe el

Imi dai o idee cum pot sa il populez? (cea cu redirecte am incercat... dar degeaba)

sv : NEAMT.ATOCS.RO

1 răspuns:
| WhiteShadow238 a răspuns:

Pai mai intai serverul trebuie hostat! si daca tin redirecte mai mult de 10 persoane odata serverul se va umple dar asigurate ca sunt bune redirectele pentru ca nu are cum sa nu mearga
In al 2-lea rand fa reclama pe cat mai multe servere dar sa nu te prinda si sa iei ban apoi pui cat mai multe pluginuri si sa apara cat mai multe mesaje in joc cu :
Adaugati serverul la favorites astel conectarea va fi mai usoara!
Asa poate intra mereu si pune pluginurile ultime si tari cu efecte sangeroase sounds female alea cu Headshot aia cu female e mai misto big grin
( FUNDA big grin? )