| BassHunter13 a întrebat:

Buna am si o mica problema am instalat jocul FlatOut 2 si dupa ce l-am instalat am vrut sa intru in joc dar mi-a aparut daca sunt de acord sa instalez nu stiu ce Scan sau habar nu am cum! Dau sa se instalez programul respectiv si se restarteaza pc dar dupa imi da eroare si nu se mai instaleaza si nu pot intra in JOCcrying(deci ce ii de facut! Ajutor

1 răspuns:
| XxRoyalxX a răspuns:

Esti prost astaisnemana ba tampitule, noi ce sa iti facem? Esti prost du-te dracu de handicapat in mortii m-ati, iautete, scuze dar nu stiu de ce injur am chef asa de prosti ca tine laughing)))