| anonim_4396 a întrebat:

Am sims 2 luat dupa net.Am incercat sa iau mai multe obiecte (paturi,mobila,haine)si dupa ce le descarc, nu stiu cum sa le bag in joc.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| rocket a răspuns:

Ar trebui sa stii ca obiectele se cumpara din joc, nu se aduc din afara jocului. Trebuie sa ai undeva o iconita cu o casa sau un carucior de cumparaturi unde intri si iti cumperi lucruri pentru casa.

4 răspunsuri:
| rocket a răspuns:

Pai daca iti cumparai sims 3 joc original, cu toate licentele si tot, nu se intampla asa. Si macar e sims 3.

| Didiuca a răspuns (pentru rocket):

Pai treaba e ca o prietena de-a mea mi-a bagat tot in sims-ul asta luat dupa net un pat.Doar ca ea nu mai este in tara ca sa imi mai bage si alte lucruri si nu stiu cum le-a bagat.Si nu vreau sims 3.

| Didiuca a răspuns (pentru rocket):

Acum mi-am luat sims original din magazin si tot nu am buton sau altceva

| rocket a răspuns (pentru Didiuca):

Ai cumparat jocul de unde ti-am aratat eu? Ai urmat toate instructiunile de la inceput?

| rocket a răspuns (pentru Didiuca):

Ar trebui sa stii ca obiectele se cumpara din joc, nu se aduc din afara jocului. Trebuie sa ai undeva o iconita cu o casa sau un carucior de cumparaturi unde intri si iti cumperi lucruri pentru casa.