| angelwithgreeneyes a întrebat:

am luat obiecte de pe net pentru sims (haine coafuri etc) am facut ce trebuia dar nu stiu unde e in sims ma puteti ajuta? funda

ps:. puteti sa mai imi spuneti odata ce trebuie sa fac sa intre hainele in sims2?

funda +vot

scuze categoria

1 răspuns:
| mihaellaandreea a răspuns:

Pai trebuie sa intri la schimba imbracamintea sti tu acolo dai pe tine in joc si scrie change... dai clik si o sa vezi ca ai in depozit acolo unde e o cutie si scrie1 pe imagine intr-un colt si la coafuri la fel si dai pe done si gata funda?