| anonim_4396 a întrebat:

Buna am terminat need for speed most wanted si nu stiu ce sa fac cu el vreau sa-l dezintalez, si sa-l pun pe ceva sa nu il pierd ca poate o sa vreau sa il mai joc vreodata. ce imi indicati. pe ce sa-l pun

4 răspunsuri:
| chronoStrix a răspuns:

Pai... Arhivezi folderul principal al jocului, si arhiva o bagi pe un DVD...

| danieltare2 a răspuns:

Nu il dezinstala ca poate nu mai ai nimic de facut pe PC si asa te plictisesti. Funda?

| KHABUL a răspuns:

De dezinstalat oricum il dezintalez ca am o seria mare de jocuri si vreau sa o termin dar nu stiu pe ce sa-l pun ca sa nu-mi acupe spatiu pe pc.sa nu il pierd ca pe dvd-uri se zgarie si nu mai merg

| blenis a răspuns:

Il pui pe un CD si cand o sa mai ai nevoie de el il iei de pe CD si te jocihappy