| ieeAlee a întrebat:

am un cont pe Metin 2 Vamos, e de nivel 8 pentru ca nu am intrat decat 5 minute pe el pentru ca aveam alt cont de nivelul 120, iar acum vreau sa-i schimb parola contului de nivel 8 pentru ca cineva tot intra pe el si transfera banii. Dar nu stiu cum sa schimb paroa! Ma ajutati? FUNDA

6 răspunsuri:
| ValyMT2 a răspuns:

Mai repede iti faci alt cont

| ieeAlee explică (pentru ValyMT2):

Da ar fi mai usor, dar acest metin nu are aparatura performanta si inregistrarile au fost incheiate pentru ca a ajuns la nr, total de inregistrari

| danibos1223 a răspuns (pentru ValyMT2):

Corectt

| ValyMT2 a răspuns:

Atunci joaca gx. Iti dau eu iteme bune. Sau te cresc.

| ieeAlee explică (pentru ValyMT2):

Nu am nevoie sa ma creasca nimeni pot sa ajung si singura nivelul pe care mi-l doresc.

| AlexandruGabriel1202 a răspuns:

Intra pe forum de unde l-ai descarcat si vezi acolo sus in colt numele si id-ul intri pe el si scrie undeva schimba parola. Sper ca te-am ajutat succes!