| Dan_Baciu_1979 a întrebat:

Buna am un laptop Asus cumparat recent am instalat 2 windowsuri diferite si nici unul nu recunoaste touchpadul. Am instalat driverul dar tot nu apare icoana in bara si nici in sterai nu vede touchpadul are careva vreo idee ce ar putea fi?

2 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

Ceva are in orice caz, am avut si eu problema asta si l-am dus la service si mi l-a rezolvat pe vreo 10 lei.

| Dan_Baciu_1979 explică (pentru Niklauss):

Mersi de raspuns credeam ca o sa reusesc ei sa ii dau de capat maine o sa il duc si eu la un service