| Edamstar a întrebat:

Am un laptop Acer TravelMate 4400, am instalat driverul de la placa wireless dar nu imi merge imi arata un X la icoana de la wireless din bara.
Cum fac sa imi mearga wireless-ul?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Eu am la laptop un buton in partea din fata.Pe cant, sa zic asa.Il deschid si se aprinde un led rosu.Da click pe iconita de wireless.In fereastra da pe refresh network list si asteapta. Daca ai gasit o retea da click pe ea si Connect.In partea de jos a ferestrei.