| roxana02 a întrebat:

am un samsung s5230 si am intrat pe site`ul asta : www.ss5230.com dar nu pot descarca nimic.imi spune sa caut programul adecvat dintr`o lista... am incercat cu toate, am descarcat si de pe net winzip si nu mai stiu ce si tot nu merge :(( va rog ajutati`ma! funda!

Răspuns Câştigător
| Blade50 a răspuns:

Si eu am avut telefonul asta dar pe mine nu ma lasa sa intru pe nici un sait pentru ca nu merge sa intrii pe site-urile aste numa pe mess si pe jocurile de pe net! Bafta! Te rog nu te supara dar as vrea funda!