| numefrumos a întrebat:

Am un Samsung S5230 star si nu stiu cum sa pun theme sau aplicatii pe el. Am intrat pe site-ul www.ss5230.com, am downloadat alea, le-am dezarhivat si le-am pus pe telefon si surpriza, nu merg. Cum le pot pune pe telefon si sa functioneze, desigur. Niste pasi de urmat ar fi nemaipomeniti.

1 răspuns:
| Boeing747 a răspuns:

Teme eu nu-s stiu cum sa pun.am si eu un telefon identic.Jocurile trebuie sa fie in jar.Deci dupa ce pui jocul sau aplicatia dai DA LA instalare apoi continuare(dar au continut nesemnat sper ca nu te deranjeaza) apoi instlare si atata.