| Dennis2222 a întrebat:

Mi-am luat jocul Euro Truck Simulator 2 si imi merge sacadat.Am placa video nVidia Geforce 9400GT de 512MB procesor Intel pentium 4 CPU 3. 00GHZ si 2Gb RAM. Care o fi problema? Am windows xp sp3, iar versiunea jocului este 1.5.2.1.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Pentru ca ai o panarama de placa video si o vechitura de procesor? Te-ai gandit la asta? Fara suparare, asta e adevarul. Daca vrei sa mai tina, e vremea sa schimbi platforma(alt procesor, alta placa de baza, alta placa video etc.)

1 răspuns:
| taken a răspuns:

Probabil placa video.
Incearca cu cel mai nou driver:
http://www.nvidia.com/object/winxp-327.23-whql-driver.html