| Ciuche_Robert_1980 a întrebat:

Puteti sa imi dati un minecraft pentru placa video de 256 mb ram. Am 2 gb ram memorie, hard de 160 gb, procesor Intel pentium 3.00 ghz 4cpu si windows 7. Puteti sa imi dati si alte jocuri va rog?

Răspuns Câştigător
| JuNNNkie26 a răspuns:

Https://mega.co.nz/#! 1EZwGSQK! IADvqFALmJrrP_-PqqsX9xO2Qggb3lfvhv5geazDe-8 incearca link-ul asta... iar alte jocuri ai mai jos:Asassin Creed [1, 2,3]...
Need For Speed [world, carbon, most wanted 2012, pro street, shift, shift 2, the run]
The Crew
Dirt [1, 2,3]
Hitman [Sunt mai multe serii]
Call of Duty [modern warfare (1, 2,3), world at war]
WRC rally [sunt mai multe]
Mafia [1, 2]
Flat out [1, 2,3]
Fallout 3
Far Cry [1, 2,3]
Max Payne [1, 2,3]
Saint Row
Gta 4
Burnout paradise
Nail'd
Fuel
Gt Legends
Pure
Blur
Ets 2
18 wheels of steel [sunt multe]
Portal [1, 2]
Postal
Rogue Trooper
Sims
Test drive unlimited [1, 2]

1 răspuns: