| ByAnCaPySy2001 a întrebat:

As dori sa-mi cumpar un telefon Nokia lumia 620...sunt jocuri bune pe windows 8? pot instala aceleasi jocuri si pe windows 8 ca si pe android? Fundita!:*

2 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

Iti recomand cu mare placere acest telefonwinking e mult mai bun ca android happy si ai destule jocuri happy

| SpikeSpigel a răspuns:

Nu poti instalat jocuri dupa android, absout nimic, Fara Pou Fara BMX Boy, ETC, mai bine ia un Samsung Galaxy Grand sau un Samsung Galaxy S4(Mai bine S4)