| Anabela_2674 a întrebat:

As dori sa stiu (cine a trecut prin experienta asta), este periculos sa platestii pe inrternet? Vreau sa ma fac Superstar pe Stardoll si mama zice ca poate fi periculos... oare are dreptate? dau funda daca ma alutatii! mercii!

Răspuns Câştigător
| Hedon a răspuns:

Depine de plata daca este pe card da este periculos daca este la banca nu si daca este sms este mai bine mai bine te-ai duce si ai plati cu mama ta cu cardul la banca in fata nu sa scrii codul pentru iti vor lua toti bani