| Smerix a întrebat:

Vreau sa devin SuperStar la Stardoll si am auzit ca daca ai "o cunostinta" sa-i zicem,care este SuperStar,te poate face gratis. Daca asa este, ma poate face cineva(care este SuperStar, normal)? Va rog, dau funda :-!

Răspuns Câştigător
| Loreen777 a răspuns:

Vai doamne ce draguta poti fihappyDeci, exista multe zvonuri ca cica cineva te poate face superstar pe gratis.Ei bine, asta nu este adevarat.Si eu ma joc stardoll si ai incredere in mine ca pentru a deveni superstar trebuie sa platesti.Nu exista alta modalitate.Si iti spun si de cetongueentru a ne face pe noi fericite, Stardoll baga bani multi pentru a intretine site-ul si ca sa le acoperim macar jumatate din cheltuieli trebuie sa platim pentru a deveni Superstar.winkingDar daca chiar iti doresti, fi sigura ca metoda de plata prin telefon mobil este sigura si relativ ieftina. Sper ca te-am ajutat!happyFunda?