| Matei001122 a întrebat:

Buna,
As dori sa stiu daca mai exista servere de cs, zm, care chiar sunt fast ammo, cum era xqs, si altele...
Stiu cateva care ammo-ul se face mai repede dar daca cumperi, HP/armura, gloante infinite, bazooka+jetpack, cam nu prea faci in plus ammo, decat cu vreo 10 deca esti norocos...
Multumesc happy

4 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Imi dai si mie serverele alea? Sunt perfecte, auzi la tine nu faci inapoi decat maxim 10 ammo daca esti norocos, stiu servere in care nu faci nici 2 daca "esti noroscos"!

| dragosbogdan001 a răspuns:

Am gasit eu unul:
ZOMBALAI.zapto.org:27015
Daca omori un zm sau prinzi un om (inclusiv cu laserul si inclusiv cand te omori singur) primesti 16.000 ammo. Dar o arma costa 10.000 ammo laughing

| SilviuAlex a răspuns:

Buna uite Zp.CsBlackDevil.com IP e 188.226.133.211:27015 eu pe asta joc ammo packs raman salvati faci repede eu sunt VIP pe el are XP + Points FUNDA?

| SilviuAlex a răspuns (pentru SilviuAlex):

Intro-o ora faci 1000 ammp packs