| LaurMicutul a întrebat:

Salut, vreau si eu un server de cs zombie mod in care sa faci ammo foarte repede, iar itemele adica jetpack bazooka sa fie ieftine, dau funda! si nu vreau site cu servere vreau direct server!

4 răspunsuri:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Te poti conecta la Ip acesta: 188.226.133.211:27015

Are urmatoarele lucruri acest server:
# 40 levels
# CSO Weapons
# points system
# advanced donate system
# trade system
# nou mod Flamer & Genesys
# level system
# vip member
# power system (care iti permite sa cresti nivelul la Amo, Dmg, Speed, Hp, etc).
# ammo rate increased

Iar ca sa te bucuri mai bine de joc de la ora 22:00-09:00 ai Vip.

| LaurMicutul explică (pentru DragomirMihail2020):

Intru acuma sa vad cum e...

| LaurMicutul explică (pentru DragomirMihail2020):

E naspa, am zis sa faci ammo foarte repede si sa fie itemele ieftine

| DragomirMihail2020 a răspuns:

Si am zis la System Power: M2 (iti setezi nivelul la fiecare, la ammo, Dmg, Hp, Etc).
Daca faci nivelul 3-4 o sa vezi ca o sa fie toate itemele ieftine ca faci ammo foarte usor.