| Usefulaid a întrebat:

As dori sa stiu si eu cum aflu cand a fost schimbata ultima oara parola la Facebook ul meu

3 răspunsuri:
| azeze a răspuns:

Te duci pe pagina de la Facebook, i troduci id-ul si o parola gresita, sau vechea parola si o sa iti zic a ceva de genul " ca parola gresita, parola a fost schimbata in data de... "

| giyongchyz a răspuns:

Te duci la setări- securitate și conectare - te duci apoi jos la avansate și dai pe Vezi e-mailurile recente de la Facebook. Acolo trebuie să vezi ultimul e-mail primit în legătură cu schimbarea parolei.

| Usefulaid explică (pentru giyongchyz):

Si daca a fost sters dp mail tot apare, nu?