| Hellllsy a întrebat:

as dori si eu niste site-uri de mt2 privat si as vrea sa aiba rata 1000% arme epice, armuri epice la neg sau sa le poti evolua de la tyrax si iteme noi etc... si fara hamchi! Multumesc (dau funda) big grin

Răspuns Câştigător
| AlexandruCool a răspuns:

Stiu eu unu'! Se numeste Mijagi Mt2 are ratele 1000% tot si nu esueaza... sunt unu care sunt mai generosi si dau kinguri si oteluri pe degeaba! Nu cere iteme cand faci armele, armurile... >+6!

2 răspunsuri:
| RandyOrtonRKO a răspuns:

Empiremt2 are king 5 la magazin arma de lv 122 max lv 250 te da cu lv 120

| AlexandruCool a răspuns:

De catevaa zile am observat ca da si monede dragon (3000) in deajund incat sati cumpari tot ceti trebuie!