| Hellllsy a întrebat:

:* As dori si eu un server de metin2 privat love struck Sa aiba cel putin rata 700% happy Arme, armuri epice la shop... si cam atat big grin ( dau fundita love struck)

3 răspunsuri:
| scama100 a răspuns:

Hammer mt2 cel mai tare rata 1 000% lvl 93 de la inceputu jocului arme tari si ii inromana sper ca te-am ajutat

| AlinCatalin a răspuns:

Sero mt2 armele legendare +9 sunt in shop gm iti da lvl 99 si full yang armuri epice de lvl 90+9 sunt in shop pietre sunt la magazin bratara regelui in shop papuci regelui in shop tot este in shop tot ce vrei incearca sa vezi ca e Cool Funda plz

| Hellllsy explică:

Uitasem ...inafara de hammer tongue si sero nu imi mergehee hee