| danutel2 a întrebat:

Buna as dori sa ma ajutati.Stie cineva server metin2 cu arme epice in shop?

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Hmm Ok let me see...
Cel mai bine ar fi sa joci pe un servar de metin2 cu hamachi
Poti scrie pe GOOGLE "servare de metin2 cu hamachi" si poate vei gasi ceva
INSA mare atentie nu garantez ca vor fii online mai mult de 2 3 saptamani!
Majoritatea servarelor cu hamachi nu tin mai mult de 2 3 maxim o luna
Te sfatuiesc sa te apuci de un servar privathappy Cat despre epice. le poti face si singurel happy pe un servar privat frumos
Te sfatuiesc sa iti faci un NIJA lama pe un servar privat cu un epic si mult demi human poti omora aproape orcehappy
Cu exceptia unu healer si a unui BM bun insa depinde de itemele pe care le ai!
Orce caracter e bun (hopa am vb cam mult )
Bafta! cu cautarea ta'

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

buna iti dau eu svr privat cu epice in shopuri www.dmkmt2.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care imi ziceti si mie un sv privat de mt2 cu arme epice care sa mearga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah tarani prosti nu mai puneti site-uri care nu merg...pfff ce oameni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dnmkmt2 nu mia merge

| Maria-Afrem_Victor_1988 a răspuns:

Metin2 hammer mi-a placut cel mai mult dar nu stiu daca si tie iti va place

| Walliku a răspuns:

Epical Metin2 Numai Epice