| zozoradoi a întrebat:

as dorii sa imi iau o placa video geforce 8800gt si nu stiu daca imi v-a functiona pe sursa pe care o am eu, fsp250-60gcn (250w reali level 3), am inteles ca placa are si alimentare separata?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Sub nici o forma. Cu cit o iei?

| zozoradoi explică (pentru KodrutZ):

100 lei cere pe ea, poate mai negocieza ceva.

| KodrutZ a răspuns (pentru zozoradoi):

100 e un pret foarte ok. Daca e in stare buna si nu da artefacte nimic, trebuie' sa fii un pic magar sa oferi mai putin. Desigur ca incercarea moarte n-are... dar e destul de energofaga 8800GT si o s-a cam ai nevoie de o sursa decenta. Inca ~150 RON si sursa...

| zozoradoi explică (pentru KodrutZ):

Ok,mersi de raspuns.