| cosmin12cosmin12 a întrebat:

Buna as vrea sa ii rog pe cei care nu mai joaca Barn Buddy pe facebook si nu mai au ce face cu animalele sa-mi trimita cerere la linkul https://www.facebook.com/stratulat.cosmin.7 si daca vor sa-mi trimita un animal sau chiar mai multe :D dau funda.

Răspuns Câştigător
| NuDauNume07 a răspuns:

Scuze ca te intreb da zi si mie te rog cum pot trimite animalele la barn budy daca ma ajuti iti trimit 1 vaca.

| cosmin12cosmin12 explică (pentru NuDauNume07):

Pai daca ai trecut de nivelul 10 dai la cadouri si dai la cadouri cumparate de tine si apare animale

1 răspuns: