| Amelia94 a întrebat:

Buna as vrea sa imi achizitionez un laptop dar nu stiu ce sa aleg...As vrea ceva intre HP si DELL, initial ma gandisem la un mini laptop pentru ca este mai usor de transportat pentru cand plec de acasa, dar am auzit unele persoane care mai degraba ar alege un laptop mare. Eu nu stiu ce sa aleg acum, imi puteti da niste sfaturi?

5 răspunsuri:
| dadonexus a răspuns:

HP si Dell dupa parerea mea sunt cele mai proaste firme de laptopuri si pc'uri eu ti-as recomanda un mac daca ai buget sau un alienware.Lasa-mi un mesaj cu bugetul pe il ai si am sa iti fac eu o recomandare.

| L3GENDAR3L a răspuns:

Eu folosesc del si e foarte foarte bun si a fost ieftin 2800 lei!winking

| fatacaciocolata a răspuns:

Un NoteBook este cel mai practic!

| Amelia94 explică:

@dadonexus bine ca iti perimiti tu sa dai 90 de milioane pe un amarat de laptop atat costa cele care mi le-ai recomandat tu, si mac`ul sare lejer peste 110 milioane.intra pe altex.ro in caz ca nu crezi. Si chiar de as avea atat nu as da dragu meu.Asa ca stai linistit cu Hp si Dell ca nu sunt cele mai proaste firme...in caz ca nu stiai sunt din cele mai bune si sunt facute si de americani.nu iti mai da tu cu parerea ta pe aici ca sunt sigura ca tu ai un jaf de laptop si de aia esti asa complexat.De curiozitate: tu ce laptop ai? in nici un caz nu cred ca ai un mac sau un Alienware happyci mai degraba un acer...sau nimic. Stii citatul ala : vulpea cand nu ajunge la struguri zice ca sunt acri. Exact asa esti si tu.si nu cred ca ma insel. O zi buna.

| ancajust4a a răspuns:

Iti recomand HP din toata inima, iar cand iti alegi laptop-ul sau notebook-ul e de preferat sa il alegi in functie de configuratie si de nevoile tale, dar nu dupa marime.