| Sure14 a întrebat:

Buna!
As vrea sa imi achizitionez un laptop pe care sa il pot folosi atat pentru boirou, cat si pentru gaming. In ultimii 3 4 ani nu am mai avut timp de gaming si chiar nu mai stiu care sunt performantele componentelor in acest moment. Ma gandesc la un lret maxim de 4500 de lei. As vrea sa pot juca decent jocurile actuale si eventual sa nu am nevoie de un update in urmatorii ani. Stiu ca pc-urile sunt mai bune si mai ieftine, dar din ratiuni practice am nevoie de un laptop.
Asadar, as dori niste recomandari de laptopuri. Multumesc!

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ai dat pe eMAG o căutare cu filtrele pe care le-ai enuțat?

| Sure14 explică (pentru sierra1):

Mna, e superfluua o astfel de cautare din moment ce nu stiu performanta componentelor in momentul de fata. Si nu as mai sta sa le documentez pe fiecare in parte, de asta am apelat la TPU

| sierra1 a răspuns (pentru Sure14):

De fapt superfluă e intrebarea - dacă ești corect și admiți

| Sure14 explică (pentru sierra1):

Ok, multumesc pentru ajutor

| sierra1 a răspuns (pentru Sure14):

Sănătate!