| RyGoLeTa a întrebat:

As vrea sa stiu cum se numeste aplicatia{jocul} fruit ninja care sunt mai multe fructe decat in jocul original fruit ninja.Am auzit ca ii spune hd dar nu l-am gasit.Multumesc mult, funda+voturi!

Răspuns Câştigător
| roormaf12 a răspuns:

Fruit ninja(full), tu ai Lite(demo), descarca-ti si Fruit Ninja Puss in Boots.Si ala e fain.

1 răspuns:
| Seby80 a răspuns:

Versiunea care o ai tu este Free, Fruit Ninja HD este același dar este FULL, adică plătit. Nu este FR cu mai multe fructe, poate e alt joc.winking