| MasterOfShadown a întrebat:

Buna, as vrea si eu sa fiu lamurit intr-o situatie legata cu placa video R9 270x 2GBDual top II OC. Placa video vine automat cu overclock care sta pe :
GPU:1000 din 1400 mhz
Memory: 1400 din 1625 mhz
Eu am setat overclocku la 650 GPU cu 800 Memory, ceea ce e foarte bine ca nu se incalzeste. Doar ca am o mica problema, cand stau intru-un joc cu cerinte mai mari si intru pe Facebook sau Youtube (pe internet) automat driveru se pune pe setarile din fabrica la 1000 cu 1400 si dupa un timp se inchide din cauza ca se supra incalzeste, ce as putea sa fac sa nu se mai puna la setarile din fabrica automat? Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| alexboss2020 a răspuns:

Este o problema de la driver, mai asteapta putin pana cand AMD o sa rezolve problema!

1 răspuns: