| Yasmine1999 a întrebat:

as vrea si eu sa stiu de ce toti depe metin2 sunt nesi.(n00b) si ataca mereu pe cei cruzi, fatarnicie, agresiv... (si mai am o intrebare cum postez pe forum pe cei dp metin2ro cu hack trade dau funda pentru ambele intrebari

Răspuns Câştigător
| Lumine a răspuns:

Buna!
Ceilalti ii ataca pe acesti,, insi" care au agresiv/crud etc... deoarece ei pot ataca pe oricine indiferent daca e prieten sau nu.
De ex. : Faci grind ( crestin in lvl) linistit si vine unu cu agresiv la status si te omoara.

Iar ca sa-ti raspund si la a doua intrebare.Trebuie sa-ti faci cont dupa care faci un topic cu ce vrei tu.

Sper sa fi inteles ceia ce ai vrut sa spui, daca nu imi pare rau!

P.S: Fii mai explicita data viitoare cand postezi o intrebare.Oh si sfatul meu e sa te lesi de metin.

Succes!

1 răspuns:
| Yasmine1999 explică:

De ce sa fiu mai explicitalaughing asta e adevarul