| MrFlorin12 a întrebat:

Azi am descarcat gta san andreas si cand vreau sa il pornesc imi spune:``This application has failed to start because vorbisfile. dll was not found.`` ce sa fac? mersi. ofer funda:X

2 răspunsuri:
| pHaNtOmiX a răspuns:

Cel mai simplu este sa cauti pe google ''vorbisfile.dll download'', downloadezi fisierul, daca este arhiva il dezarhivezi si il copy in folderul jocului.Bafta

| heddy10 a răspuns:

Adica acel "vorbisfile.dll" este un fisier care nu se gaseste in folder-ul jocului. Desacrca-l de pe google si baga-l in folder. Succes.