| adoni a întrebat:

Salut.Imi puteti spune si mie de ce la Gta San Andreas Multiplayer cand dau connect imi da aceasta eroare: This application has failed to start because vorbisfile. dll was not found.Re-installing the application may fix this problem.Ma puteti ajuta, va rog! Nu am niciun mod in GTA SAN ANDREAS si este versiunea originala.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu patesc la fel

| judgement a răspuns:

Pentru ca nu gaseste fisierul ala, cautal si tu pe google, si iti zice si unde anume sa il puiwinking

| Mdea721 a răspuns:

Iti lipseste fisierul Vorbis straight face

| DarkOne a răspuns:

1) Incearca sa il reinstalezi deoarece fisierul vorbisfile. dll nu este gasit.
2)Ia de aici http://www.fileden.com/files/2009/3/22/2373955/vorbisfile.dll.zip fisierul pe care il pui in directorul unde ai instalat San Andreas.

| dariusgta a răspuns:

Reinstaleaza deoarece lipseste un fisier importat funda?