| AngiFmss a întrebat:

Bunahappy
Cand deschid calculatorul sta aprins 3 secunde si dupa si da restart si tot asa continua
Aseara cand l.am deschis mi-a aparut niste optiuni
Safe Mode
Start normal
si tot felul de din astea. cum as putea sa dau sa-mi mai apara odata optiunile alea?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Incearca sa reinstalezi OS-ul tau. Daca problema nu se va remedia incearca cu un Live Cd(Linux), sau cu un anti-virus (cd recovery).

| RaduuSkillz a răspuns:

Pai Ti-as Recomanda Sa Intrii In Safe Mode With Networking(Modul Sigur Cu Net/Internet) Sa iti iei un program Care sa detecteze Virusi, iti recomand unul free si bun :MalwareBytes Anti-Malware. Ii dai o Scanare Full, dupa aceasta o sa dai "Arata-mi rezultatele" si dupa "Inlatura Obiectele infectate" ceva de genu. Ii dai un Restart Si Gata. Asta este o Optiune Nu Stiu Sigur Daca Este Din Vina Unor Virusi.